Hypotéky

Uverman.cz > Hypotéky

Hypotéky

Naši partneři

  Parametry úvěru

  ÚVĚRmanova nabídka

  Zaujala Vás ÚVĚRmanova nabídka? Napište mu o Vás pár základních údajů, bleskově se Vám bude věnovat.

  Hypotéka

  Hypotéka či hypoteční úvěr je nejobvyklejší úvěr pro financování nákupu, výstavby či rekonstrukce nemovitosti. Úvěr je zajištěn zástavním právem na nemovitost, která nemusí být nutně nemovitostí financovanou tímto úvěrem.

  V dnešní době se již úrokové sazby zastavili na minimech, proto jednotlivé banky často nabízí víc a víc výhod, jako např. odhad zdarma aj.  Nechte nás vybrat Vám nejvýhodnější hypotéku a plaťte co nejméně.

  Bude nutné připravit různé podklady pro konkrétní hypotéku. Seznam potřebných dokladů Vám připravíme a pomůžeme vyplnit zcela ZDARMA.

  Úvěr ze stavebního spoření- nezajištěný

  Tento typ úvěru se hodí zejména pro menší rekonstrukce, kdy nechcete dávat nemovitost bance do zástavy. Úvěr ze stavebního spoření je také nejvhodnější pro koupi družstevního bytu, jelikož jím nemůžete ručit.

  Americká hypotéka

  Americkou hypotékou je hypotéka bez účelu, tedy takový hypoteční úvěr, u kterého banka nezkoumá, na co klient poskytnutou půjčku použije, musí však ručit nemovitostí. Díky tomu, že bankou není účel poskytnuté půjčky sledován, je ji opravdu možno použít na cokoliv. Kromě řešení vlastních potřeb či investic využívají klienti prostředky i do svého podnikání. Ve většině případů banky požadují, u tohoto typu hypotéky, prokázat schopnost hypotéku splatit. 

  Oproti klasické účelové hypotéce je Americká hypotéka v bankách poskytována většinou dle jiných pravidel (řídí se zákonem dle kterého se poskytují spotřebitelské úvěry) což přináší obrovskou výhodu oproti účelovým hypotékám a tou je možnost mimořádné splátky kdykoliv v průběhu splácení Americké hypotéky.

  Vždy a ve všech případech je požadováno zajištění nemovitostí. U tohoto typu hypotéky některé banky omezují možnost zajištění pouze na některé druhy nemovitostí (bytová jednotka, bytový dům, rodinný dům). 

  Předložíme Vám návrhy jednotlivých bank, které v danou chvíli nabízí nejvýhodnější úrok. Nechte si poradit a bez starostí si plňte své sny. 

  Kontaktujte nás.